پیامرسان های موسسه آوای توحید

 

  ایتا (اعلانات مدرسه)

 

  آپارات

 

  ایتا

 

  تلگرام

آوای توحید

خلاصه آیین نامه بلند مدت مجازی

خلاصه آیین نامه بلند مدت مجازی

بسم الله الرحمن الرحیم
خلاصه آئین نامه آموزشی موسسه علمی تربیتی آوای توحید مهر 99
 موسسه علمی تربیتی آوای توحید ، موسسه ای مردم نهادکه  در زمینه حکمت، معرفت و سبک زندگی اسلامی ایرانی مشغول به فعالیت می باشد.
نظام آموزشی این موسسه بر اساس تعلیم و تربیت محور  بوده و شامل سه محور کلی می باشد:
دسته اول: دروس اصلی قرآن و حدیث، سبک زندگی، حکمت، معرفت(عرفان نظری ، عرفان عملی)  و حکمت ادبی
دسته دوم: دروس پیش نیاز مانند درس عقاید و منطق و ادبیات عرب 
دسته سوم:  دروس مطالعه ای (معرفی کتاب جهت مطالعه بدون کلاس)
که این دروس در دو بخش کوتاه مدت (تک ترم) و بلندمدت (دوره های تربیت مدرس و بلند مدت 9 ترم)، بصورت حضوری و مجازی ارائه می گردد.
 الف): شرایط و مراحل کلی ثبت نام و پذیرش در سامانه:
1-    داشتن انگیزه ونیت صادقانه برای تحصیل معارف عالی الهی و تخلق به آنها
2-    داشتن استعداد و آمادگی علمی و معرفتی لازم برای تحصیل مباحث حکمت و معرفت
3-    امکان بهره مندی از خط اینترنت و حجم مناسب  برای دریافت و بارگیری کلاسها در فضای مجازی
4-    پرداخت شهریه مقرر برای هرنیم سال تحصیلی(این موسسه وابسته به هیچ ارگان دولتی نمی باشد و بودجه و هزینه های آن از طریق کمک های مردمی ، نذر برای امور فرهنگی و دریافت شهریه مختصر در هر نیمسال تأمین میشود و تقریبا تمام مبالغ دریافتی صرف امورآموزش ، رسانه و شبکه اینترنت و پخش کلاسها می شود)
5-    پرکردن فرم ثبت نام و دریافت کد تحصیلی جهت عضویت رسمی در مدرسه معرفتی آوای توحید
ب: برنامه هفتگی و ساعت حضور در کلاس: کلاس های مدرسه معرفتی آوای توحید طبق برنامه هفتگی که برای هر گروه درسی در سایت اعلام می شود ، پخش می گردد.
بازه زمانی که برای حضور در کلاس مجازی در نظر گرفته شده از ساعت7 صبح  تا 24 شب در روز معین (طبق برنامه هفتگی) می باشد، لذا حتما در این بازه زمانی برای دیدن کلاس مراجعه نمایید.
با توجه به این امکان وسیع حضور در کلاس ، فقط غیبت هایی موجه خواهد بود که به دلایل قابل قبول از جمله قطعی شبانه روزی شبکه اینترنت یا مسافرتی که امکان دسترسی به اینترنت نبوده و مانند آن باشد.
توجه: امکان غیبت عادی برای هر درس در یک نیمسال فقط دو جلسه است و درصوررت افزایش تعدا غیبت ها کدتحصیلی شان بسته خواهد شد تا غیب خود را موجه نمایند.
ج: ارائه پژوهش پایان هر ترم بجای آزمون: به جهت توانمندسازی افراد و درک بهتر دروس و عمل خالصانه به معارف اسلامی شیعی با رویکرد و الگوی وحیانی عقلانی در صدد اجرای برنامه های پژوهشی برای اعضای حضوری و مجازی فعال در موسسه جهت استفاده بیشتر و بهتر از دروس اساتید و رفع موانع علمی فنی و تربیتی ، در عوض آزمون پایان ترم ، ارائه پژوهش برای همه دروس ترم الزامی می باشد. 
ضمنا مهلت ارسال تکالیف پژوهشی یک هفته مانده به شروع ترم جدید می باشد.
د: بیان چند نکته مهم:
1-    توجه داشته باشید که پایان هر ترم ، درس ها و دسترسی به کلاس ها بسته می شود ، لذا حتما تا قبل از پایان ترم دروس را دانلود و در سیستم خود ذخیره کنید.
2-    در ابتدا و انتهای هر ترم فرم های مربوط به ارزشیابی شخصیتی و اساتید پر گردد.
3-    برخی دروس دوره های کوتاه مدت در دوره های بلند مدت قرار دارد ، لذا قبل از انتخاب دوره از سرفصل و دروس آن بازدید فرمایید.
4-    امکان پرداخت قسطی شهریه وجود دارد، و می توانید در چند مرحله شهریه را پرداخت کنید، چنانچه کسی توان پرداخت در حال حاضر را ندارد  می تواند در حین فراگیری دروس پرداخت کند.
5-    کسانی که یکبار ثبت نام کردند، نیاز به ثبت نام مجدد نیست حتی اگر انصراف دادند و مجدد بخواهند ادامه دهند نیاز به ثبت نام جدید نیست و از همان پنل کاربری می توان استفاده نمود.
 

تاریخ انتشار: 1399/08/18     
ادامه مطلب
معرفی مدرسه حضوری

معرفی مدرسه حضوری

معرفی مدرسه

 مؤسسه آوای توحید در سال ۱۳۹۷ مدرسه حضوری در شهر مقدس قم ، تهران و شیراز راه اندازی نمود که با محوریت حکمت ، معنویت، اخلاق و سبک زندگی اسلامی با حضور اساتید برجسته حوزه علمیه قم به صورت نظام آموزشی مشخص و یا دروس آزاد برگزار می شود که مخاطبین آن بدون هیچ گونه محدودیتی در این مدرسه مشغول به تحصیل می‌باشند.

رشته‌های مدرسه

-        تفسیر
-        حدیث
-        حکمت
-        معرفت
-        سبک زندگی اسلامی

اساتید معظم مدرسه

ایت الله  حسن رمضانی، ایت الله حیدر ضیایی، ایت الله  سید علی حسینی آملی، ایت الله  سید یدالله یزدان پناه، ایت الله  محمد حسین نائیجی، ایت الله سیدعلی طباطبایی، آیت الله عبدالحسین خسروپناه، حسین علیپور، دکتر محمد شیروانی، دکتر علی فتحی، حسین حلوائیان، دکتر روح الله سوری، مرتضی لطفی ، ذبیح نیا

غایت مدرسه

تربیت مدرس، مبلغ و پژوهشگر، ترویج و نشر معنویت، اخلاق و سبک زندگی اسلامی و ارائه  الگوی سبک زندگی اسلامی ایران از جمعیت فردی - گروهی و اجتماعی، ایجاد تمدن  و فرهنگ سازی در خصوص معنویت، اخلاق و سبک زندگی اسلامی.

تاریخ انتشار: 1399/08/17     
ادامه مطلب

اطلاعات تماس:

دفتر و ساختمان آموزشی : قم،خ ارم ،ک۲۰ روبروی مسجدسلماسی   پلاک۱۳ 
کدپستی: 3715696797

    

تلفن تماس(زمان تماس ۱۶:۳۰لغایت۲۰) : 
 واحد برادران:02537742741 | 09906265794| 02537836250

واحدخواهران: 02537834028  |  09028258621

سامانه پیامک: 5000541304050
ایمیل: avatoohed@gmail.com

  ایتا (اعلانات مدرسه)

 

  آپارات

  ایتا

 

 تلگرام